Aktuality

POSOLSTVO ISO, IEC a ITU K SVETOVÉMU DŇU NORMALIZÁCIE! SPOLOČNÁ VÍZIA PRE LEPŠÍ SVET👏

POSOLSTVO ISO, IEC a ITU K SVETOVÉMU DŇU NORMALIZÁCIE!

SPOLOČNÁ VÍZIA PRE LEPŠÍ SVET👏

👍Ciele trvalo udržateľného rozvoja, ktorých úlohou je riešiť sociálnu nerovnováhu, rozvíjať udržateľné hospodárstvo a spomaliť tempo zmeny klímy, sú veľmi ambiciózne. Ich dosiahnutie si bude vyžadovať spoluprácu mnohých verejných a súkromných partnerov a využívanie všetkých dostupných nástrojov vrátane medzinárodných noriem a posudzovania zhody.

👍Intenzívny boj proti pretrvávajúcej celosvetovej pandémii odhalil absolútnu potrebu riešiť ciele trvalo udržateľného rozvoja inkluzívnym spôsobom, posilniť naše spoločnosti a urobiť ich odolnejšími a spravodlivejšími. Dnes vás žiadame, aby ste sa s nami pripojili k misii, ktorá potvrdzuje význam cieľov udržateľného rozvoja pre budovanie lepšej budúcnosti. V tomto úsilí sú technické normy dôležitejšie ako kedykoľvek predtým.

👍Celý systém technických noriem je postavený na spolupráci. Spoluprácou posilňujeme postavenie ľudí reálnymi riešeniami, aby sme mohli čeliť výzvam v oblasti udržateľnosti.

👍Práve v tomto duchu sa zapájame do viacročnej cesty Svetového dňa normalizácie, ktorá predstavuje mnoho spôsobov, akými medzinárodné normy prispievajú k úspechu cieľov udržateľného rozvoja.

👍Buďme jednotní, spolupracujme na urýchlení Agendy 2030 aj používaním technických noriem pre ciele trvalo udržateľného rozvoja a naplňme našu spoločnú víziu pre lepší svet.

#unms #WorldStandardsDay #SDGs #sustainability

Autor správy, foto a správu publikoval ÚNMS SR on Facebook Zdroj Read More

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *